REPORTAŻ ŚLUBNY

Jeśli czytacie tę zakładkę, to prawdopodobnie niebawem przed Wami jeden z najpiękniejszych dni w życiu. A fotografia? Jest pewnego rodzaju wehikułem czasu. To wspaniała pamiątka, która przypomni Wam ten dzień za jakiś czas. Obudzi wspomnienia, przypomni chwile, których nie da się już powtórzyć.

Oferuję Wam fotografię stylową i nowoczesną, a zarazem ciepłą i lekką. Fotografię pełną emocji i uczuć, które będą wydobywać się z niej za każdym razem kiedy wrócicie wspólnie do tych chwil, również gdy za kilkadziesiąt lat te zdjęcia będą oglądać Wasze wnuki. To właśnie z myślą o tym, w to co robię, wkładam całe serce.

Mam dla Was dwa pakiety do wyboru, które różnią się od siebie ilością godzin pracy oraz liczbą zawartych w nich zdjęć. Wszystkie zdjęcia jakie otrzymujecie poddawane są autorskiej obróbce. Przekazywane są na pen drivie w eleganckim etui. Każdy pakiet zawiera również prywatną galerię.

W godzinach pracy mogę dla Was wykonać na życzenie sesję portretową, zdjęcia pamiątkowe z rodziną oraz zdjęcia grupowe.

PAKIET OPTIMAL

 8 godz.

-ceremonia

-przyjęcie weselne

-minimum 300 zdjęć

-prywatna galeria online

-pen drive w eleganckim etui

-50 wydruków w drewnianym 

 pudełku

PAKIET MAXIMUM

12 godz.

-przygotowania oraz ewentualne

 błogosławieństwo

-ceremonia

-przyjęcie weselne

-minimum 500 zdjęć

-prywatna galeria online

-pen drive w eleganckim etui

-100 wydruków w drewnianym 

 pudełku

DODATKI

SAVE THE DATE

'Save the date' czyli sesja narzeczeńska. To zdjęcia, do których po latach wraca się ze szczególnym sentymentem. W czasie, kiedy jesteście pochłonięci przygotowaniami do Waszego ślubu, podarujcie sobie prezent i zatrzymajcie ten czas w kadrze. To przyjemna odskocznia dla Was, a zarazem oswojenie się z obiektywem, dzięki czemu zapomnicie o mojej obecności w dniu Waszego ślubu. 'Save the date' to przede wszystkim zabawa i trening przed sesją po ślubie. To też świetny pomysł aby zdjęcia wykorzystać jako element zaproszeń ślubnych bądź do dekoracji sali.

SESJA POŚLUBNA

Kiedy reportaż z Waszego ślubu, jest już za Wami, pełen pięknych momentów, lekkości, uśmiechów oraz szczęścia a Wam marzy się coś więcej... coś tylko dla Was. Zapraszam  na plener (po)ślubny.

W innym dniu niż Wasz ślub.

Na taką sesję polecam wybrać miejsce, które Was urzeka swoim pięknem lub też takie, które ma dla Was szczególne znaczenie emocjonalne.

Takie fotografie bardzo często i chętnie goszczą na Waszych ścianach, przy kominkach, na półkach przez długie, długie lata.

United Kingdom, Poland, Israel, Spain, France, United States, Switzerland

 

askaggiephotographer@gmail.com

 

© 2019 by Aggie