SESJA BIZNESOWA

Dobry portret to Twój atut. Zdjęcie jest bardzo ważną częścią naszego profesjonalnego wizerunku.

Zdjęcie jest ważnym elementem naszego wizerunku. Może zostać użyte w szerokim wachlarzu zastosowań, dołączone do CV, użyte na portalach zawodowych (Linkedin) oraz na firmowej stronie www. i w razie potrzeby drukowane.

Oferuje Państwu wykonanie profesjonalnych portretów biznesowych. W ramach sesji wykonuje zazwyczaj od kilku do kilkudziesięciu zdjęć. Z tej puli razem z klientem wybieramy zdjęcia do dalszej obróbki. Jest możliwość wybrania więcej zdjęć niż zawiera pakiet, co z resztą często się zdarza.
 

 

Zdjęcia następnie są profesjonalnie retuszowane, tak aby nadać im zawodowego charakteru. I po prostu dobrze wyglądać. :)

Gotowe zdjęcia Klienci otrzymują w prywatnej galerii internetowej, gotowe do pobrania.

PAKIET business

-ekspresowa sesja fotograficzna dla osób, które potrzebują wykonania tylko jednego zdjęcia do CV lub Linkedin

-1 wyretuszowany portret

-profesjonalny retusz portretowy

-sesja trwa 1 godz.

PAKIET cv/social media

-sesja w plenerze

-1 stylizacja

-około 1 godz.

-15 wybranych, autorsko obrobionych i profesjonalnie wyretuszowanych ujęć

-prywatna galeria online

-możliwość dokupienia dodatkowego ujęcia w cenie 20 zł/sztuka

PAKIET outside

-sesja w plenerze

-1 stylizacja

-około 1 godz.

-15 wybranych, autorsko obrobionych i profesjonalnie wyretuszowanych ujęć

-prywatna galeria online

-możliwość dokupienia dodatkowego ujęcia w cenie 20 zł/sztuka

SESJA KORPORACYJNA

Fotografia korporacyjna to bardzo dobre narzędzie aby wybudować wizerunek firmy. Dlatego powinna być spójna a zarazem odzwierciedlać profesjonalizm i kompetencje fotografowanych pracowników. Zdjęcia korporacyjne znacznie różnią się od tych wykonywanych do dowodu czy paszportu. Mają one na celu oddać osobowość danego pracownika. Aby uzyskać spójność i profesjonalizm muszą być wykonane w tej samej stylistyce oraz na tym samym tle.

Poprzez odpowiednie przygotowanie oraz dopracowanie techniczne i stylistyczne, zdjęcia pokazują, że to ludzie zarządzający korporacją, przedsiębiorstwem czy firmą stoją za wysoką jakością oferowanych przez nią usług bądź produktów.

W tego rodzaju fotografii oprócz profesjonalizmu eksponuje również dobrą energię, uśmiech i pozytywną aktywność osób, które fotografuję.

Moje sesje łączy doświadczenie, dbałość o detale, staranność stylizacji, empatia i dobra atmosfera. To wszystko jest kluczem do osiągnięcia wymarzonych efektów.

SESJA WIZERUNKOWA

Sesja wizerunkowa to znacznie więcej niż klasyczny portret biznesowy. Ten rodzaj fotografii może być mniej formalny, bardziej swobodny. Zdjęcia mogą być pogodne, optymistyczne, nacechowane emocjami. Ważne aby opowiedziały o Tobie oraz oddały Twój temperament.

Set zdjęć zazwyczaj wykonywany jest na potrzeby stron www oraz do mediów społecznościowych. A taka sesja jest dla osób potrzebujących "sesji szytych na miarę"

Takie zdjęcia możemy wykonać zarówno w studio jak i np. w Twoim środowisku pracy, w plenerze bądź też indywidualnie ustalamy lokalizację, np.: kawiarnia, biurowiec, przestrzeń miejska.

Każda wycena sporządzana jest indywidualnie z uwagi na indywidualne potrzeby zlecenia, takie jak koszt make-upu, ilość zdjęć itp.

United Kingdom, Poland, Israel, Spain, France, United States, Switzerland

 

askaggiephotographer@gmail.com

 

© 2019 by Aggie